Prinášame na realitný trh služby, ktoré každému nášmu klientovi umožňujú odbremeniť sa od starostí spojených s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľnosti. Starostlivý výber portfólia nehnuteľností nám umožňuje flexibilne reagovať na Vaše požiadavky a v spojitosti s našimi službami prinášať tie najvhodnejšie riešenia. Profesionalita členov tímu MIDPOINT REAL, praktické skúsenosti v rámci obchodu s nehnuteľnosťami v kombinácii s kvalitnými právnymi službami na mieru Vám dajú dostatočný priestor zamerať sa na to, čo je pre Vás najdôležitejšie - výber nehnuteľnosti napĺňajúcej Vaše predstavy.

Aktívny prístup

V MIDPOINT REAL sa s nehnuteľnosťami deje to, čo od nás očakávate. Ponúkame ich, hľadáme ich, staráme sa o to, čo Vás pri Vašich nehnuteľnostiach zaujíma. Komunikujeme radi a volíme spôsob, ktorý Vám vyhovuje - osobne, telefonicky, reklamou v printových médiách, na webe a sociálnych sieťach.

Prezentácia nehnuteľnosti

Spoločne dosiahneme Váš cieľ. Pripravíme Vašu nehnuteľnosť tak, aby bola atraktívna a pohľad na ňu zaujal. Dbáme na to, aby každý v MIDPOINT REAL vedel o Vašej nehnuteľnosti všetko, na čo sa môže záujemca zamerať. Okrem prehľadu o faktickom stave nehnuteľnosti nás zaujíma aj jej právny stav, aby cesta k Vášmu cieľu bola bez prekážok.

Kvalitný právny servis

Spolupracujeme s advokátmi v každej situácii. Vaše zmluvy nie sú pre nás len formuláre, do ktorých dopĺňame údaje. Každá zmluva je pripravovaná individuálne s ohľadom na Vaše požiadavky a potreby spojené s financovaním a všetkými úkonmi pri uzatváraní obchodov s nehnuteľnosťami.

Formality a poplatky nechajte na nás

Spolu s nami prichádzajú znalci, finanční poradcovia a právnici - odborníci, ktorých pri obchode s nehnuteľnosťami potrebujete. V MIDPOINT REAL vieme, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je pre Vás dôležitou udalosťou, preto Vás chceme zbaviť všetkých starostí. Služby notára, poradenstvo pri financovaní, prípravu zmlúv a ich uzatváranie vybavíte priamo u nás. Poplatky spojené s katastrálnym konaním a notárskym osvedčovaním podpisov uhradíme za Vás.

© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2024