Bratislava Vajnory - objekt.
3846 m2, reštaurácia, sklady
1 600 000 €

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0918 686 910/mail. selc@midpointreal.sk.

Jednopodlažná  budova, 3846 m2, reštaurácia, skladové priestory, obchodné priestory, parkovanie.

Ponúkame na predaj objekt jednopodlažnú budovu nachádzajúcu sa v Bratislava III Vajnory na ul. Rybničná, ktorá je v súčasnosti rozdelená dva samostatné celky. Jedným z nich je zabehnutá Reštaurácia s kapacitou cca 80-120 osôb, súkromným parkoviskom (30 parkovacích miest) a novovybudovanou z 1/2 zatrešenou terasou. Zadná časť budovy je využívaná ako skladové priestory. Pre oba účely využívania je prispôsobená aj dispozícia s príslušnými obslužnými - komunikačnými, technickými a hygienickými priestormi. 

Konštrukcia budovy: kombinovaná konštrukcia, železobetónový skelet a oceľová konštrukcia, výplňové murivo - tehla, plastové okná.
Inžinierske siete - voda, kanalizácia, plyn, elektrická energia, internet.

Pozemok celkovo............ 3846 m2
Zastavaná plocha............ 1226 m2

Možnosti budúceho využitia objektu: Reštaurácia, kaviareň, obchod, potraviny, sklady, fitness centrum, zariadenia drobných prevádzok výroby a služieb a pod.

Bývanie- v rozsahu do 30% z celkových nadzemných podlažných plôch funkčnej plochy.

Lokalita: objekt sa nachádza v zastavanej oblasti Vajnory (Šprinclov Majer), s kompletnou občianskou vybavenosťou: obchody, banka, kultúrne stredisko, škola, materská škola, MHD, s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ako aj diaľničný obchvat.

 

V cene je zahrnutá provízia pre RK 

-kompletný právny servis 

-vypracovanie rezervačnej zmluvy,

-vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy

 -vypracovanie návrhu na vklad

© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2024