V MIDPOINT REAL sa vždy zameriame na Vašu požiadavku, ktorá sa týka nehnuteľností a nemusí to byť len štandardná kúpa, predaj alebo prenájom. Máte záujem predať nehnuteľnosť na dražbe a získať tým najvyššiu možnú cenu za jej predaj? Zaujala Vás nehnuteľnosť v dražbe z našej ponuky alebo z ponúk dražobných spoločností? Hrozí Vám dražba Vašej nehnuteľnosti? Na všetky tieto situácie sme v MIDPOINT REAL pripravení, čo významne rozširuje Vaše možnosti.

Predaj nehnuteľnosti na dražbe

Zabezpečíme komunikáciu s dražobnou spoločnosťou a optimálnu prezentáciu Vašej nehnuteľnosti. Advokáti spolupracujúci s MIDPOINT REAL Vám poradia vo všetkých otázkach spojených s predajom nehnuteľnosti prostredníctvom dobrovoľnej dražby a poskytnú Vám právne služby, ktoré budete potrebovať.

Kúpa nehnuteľnosti na dražbe

Máte možnosť kúpiť výhodne nehnuteľnosť v dražbe, obávate sa však rizík, lebo neviete ako dražby prebiehajú? Všetko Vám vysvetlíme a zariadime tak, aby ste sa mohli procesu dražby zúčastniť a dopracovať sa k Vami vybranej nehnuteľnosti.

Hrozba dražby Vašej nehnuteľnosti

Dostali ste sa do neľahkej situácie a hrozí Vám dražba? Vieme Vám pomôcť s dlhmi a ochrániť pred nevýhodnou stratou Vašej nehnuteľnosti.

Aktuálna ponuka dražieb

Momentálne nemáme žiadne dražby v našej ponuke.
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2022