4i RD v obci Malé Leváre.
Exkluzívne len v našej ponuke! Rezervovaný !
139 000 €

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie nájdete na našej stránke www.midpointreal.sk  

Ponúkame na predaj 4i novostavbu rodinného domu v obci Malé Leváre - v novovybudovanej modernej štvrti Agátová Alej. Jedná sa o 4i rodinný dom s úžitkovou podlahovou plochou 114,56 m2 a s terasou o výmere 21,18 m2, stojaci na pozemku o výmere 530m2. 


Dispozičné riešenie – vstupná chodba,technická miestnosť,samostatné WC, kúpeľňa s WC, chodba, 3izby, obývacia miestnosť (s východom na terasu) prepojená s kuchyňou, špajza. 


Rodinný dom bude odovzdaný budúcemu majiteľovi v štádiu holodom ktorý obsahuje – ytong priečky, zateplenie 15cm polystyrénom, fasáda - podla výberu budúceho majiteľa, strešná krytina, plastové okná s izolačným 3-sklom, podlahové vykurovanie, centrálny termostat, vypínače a zásuvky, skompletizovaná elektroinštalácia a vodoinštalácia, sadrové omietky, 3x vymaľované na bielo, oplotenie pletivom so stĺpikmi. 


Dokončenie je naplánované na 2020/7. V prípade záujmu je možnosť dokončiť rodinný dom do štandardu podľa konkrétnych predstáv budúceho majiteľa.

Výhody: 
-tiché prostredie 
-turistika, športový rybolov, jazda na koni
-súkromie

V cene je zahrnuté:

- provízia realitnej kancelárie
- kompletný právny servis 
- vypracovanie rezervačnej zmluvy, nájomnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
- poplatky za overenie podpisov ( notár, matrika )
- poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
- právne a hypotekárne poradenstvo    

Cena 139 000 €
Lokalita Malé Leváre
Ulica Agátová Alej
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Rozloha 114 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2020