REZERVOVANÉ Stavebný pozemok v Rohožníku
Výmera pozemku 750 m2
84 900 €

Ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Rohožník. Rovinatý pozemok s výmerou 750 m2 sa nachádza v priamom centre obce. Pri pozemku sa nachádzajú IS: obecný vodovod, kanalizácia, el. siete, plyn a optický internet. Viac informácií Vám radi poskytneme v našej RK alebo priamo na tel. 0917 649 496.

Výhody: Prostredie v okolí pozemku ponúka bývanie v blízkosti borovicových lesov, jazier v blízkosti Malých Karpát, Plaveckého hradu, Rohožníckej a Kuchynskej priehrady, s jednoduchou dostupnosťou do okresného mesta Malacky, vzdialeného (12km) cca 8 min. autom a hl. mesta Bratislava (47km) 35min. autom. V obci Rohožník je úplná občianska vybavenosť: potraviny, reštaurácia, pizzéria, škola, škôlka, pohostinstvá, kostol, autoservis-pneuservis,pošta, bankomat, lekári, lekáreň, obchody a služby, Tesco, detské ihrisko a iné. Na svoje si prídu najmä milovníci športu: turistika, šport, cykloturistika, hubárčenie, rybolov, kúpanie.

V cene je zahrnuté: - provízia realitnej kancelárie - kompletný právny servis - vypracovanie rezervačnej zmluvy, nájomnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností - poplatky za overenie podpisov ( notár, matrika ) - poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností - právne a hypotekárne poradenstvo Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0917 649 496 / mail: kral@midpointreal.sk.

Cena 84 900 €
Lokalita Rohožník
Ulica Rohožník
Rozloha 750 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2023