MALACKY - 4i novostavba RD
tichá lokalita, kompletne zariadený
285 000 €

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 4 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej okrajovej časti Malaciek na ulici Cesta mládeže. Jedná sa o 116m2 novostavbu z roku 2019 stojacu na pozemku o výmere 345m2. Na dvore je vybudovaný terasový prístrešok s úložným priestorom a taktiež záhradný domček. Pred domom je zastrešené parkovacie státie pre 3 vozidlá.Technicképarametre:- pórobetónové tvárnice Ytong 30cm
- zateplenie fasádnym polystyrénom Baumit 15cm
- sedlová valbová väzníková strecha s krytinou Bramac
- sadrokartónové stropy s bodovým ledkovým osvetlením
- plastové okná 3-sklo
- podlahové vykurovanie plynovým kotlom so zásobníkom Viessmann (kupovaný 2022)Dispozičné riešenie : vstupná chodba – kuchyňa spojená s obývacou miestnosťou s výstupom na terasu, pracovňa/ detská izba – technická miestnosť so sprchovým kútom a WC – detská izba – kúpeľňa s vaňou a WC – spálňa + na chodbe skladacie schody s výstupom na povalu s úložným priestorom cca 10m2.


Výhodou tejto nehnuteľnosti je, že sa predáva kompletne zariadená a nachádza sa v novovybudovanej štvrti novostavieb v slepej ulici, kde sa pohybujú iba majitelia daných nehnuteľností.


V kúpnej cene je zahrnuté:

- provízia realitnej kancelárie
- kompletný právny servis
- vypracovanie rezervačnej zmluvy, nájomnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
- poplatky za overenie podpisov ( notár, matrika )
- poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
- právne a hypotekárne poradenstvo

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0907 775 922 / mail: adamec@midpointreal.sk.

Cena 285 000 €
Lokalita Malacky
Ulica Cesta Mládeže
Rozloha 345 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2024