Predaj 5i RD s 780 m2 pozemkom v obci Gajary.
Bazén, Garáž, Dielňa, Klubovňa.
187 000 €

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 5i RD so zastavanou plochou 157 m2 na veľkolepom pozemku o výmere 780 m2 v obci Gajary. Hlavný vstup na pozemok je ohraničený robustným kamenným múrom, s možnosťou priameho vjazdu do murovanej garáže s výmerou 49 m2, takisto aj priameho vjazdu na pozemok a parkovania rovno pod prístreškom pre 3 autá. Na členitom pozemku sa nachádza murovaný bazén s kapacitou 30000 m3 vody, ktorého čistotu vody zabezpečuje výkonné čerpadlo s pieskovou filtráciou. Pri prechode do zadnej časti pozemku je zabudovaná voliera pre psov. Zadná časť pozemku je prisposobená chovu hydiny, domácich zvierat. Časť pozemku je využiteľná na pestovanie zeleniny. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy: čerešňa, hruška, marhuľa, figa, hrozno, ríbezľa. Dom je napojený na všetky IS vrátane: obecná voda, plyn, el. 240V/400V, kanalizácia, 2x studňa. Rodinný dom sa predáva kompletne zariadený.

 

RD prešiel v rokoch 2009-2021 rozsiahlou rekonštrukciou.

Rozsah rekonštrukcie: 
- kompletné rozvody vody, kúrenia a elektoinštalácie, plastové okná, drevené dvere, kúrenie vrátane radiátorov a plynového kotla zn. Protherm (2021), stropy - tatranský profil, položenie plávajúcich podláh, dlažby, obkladu kúpeľne a WC, montáž kuchynskej linky zo vstavanými spotrebičmi, zateplenie domu a fasáda, nová strecha- strrešná krytina TONDACH, spevnenie obvodových múrov, izolácia, zateplenie stropu.

 

Interiér:
Vstupná chodba, spálňa, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa s jedálenskou časťou, obývacia miestnosť, chodba, 3x samostatné nepriechodné izby, výstup na povaľu.

 

Exteriér:
Garáž 49 m2, terasa 12 m2, bazén 30.000 m3, prístrešok pre 3x auto, voliera, kľubovňa/dielňa 50 m2, sklad dreva 38 m2, záhradka, 4x koplín.

 

Lokalita :  
V blízkosti ( do 5 minút peši) sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť. Materská škôlka, základná škola, detské ihrisko, potraviny, pošta, autobusová zastávka, pizzeria a pohostinstvá.

 

Výhody: 

- tiché prostredie 
- turistika, športový rybolov, hubárčenie, jazda na koni
- len 6 km od rekreačného strediska Rudava (obec Malé Leváre)
- len 8km od okresného mesta Malacky s nádväznosťou diaľnice D1 (25 min. od hl. mesta Bratislava)


V cene je zahrnuté:

- provízia realitnej kancelárie
- kompletný právny servis 
- vypracovanie rezervačnej zmluvy, nájomnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
- poplatky za overenie podpisov ( notár, matrika )
- poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
- právne a hypotekárne poradenstvo   

 

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0918 686 910 / mail. selc@midpointreal.sk.

Cena 187 000 €
Lokalita Gajary
Ulica Záhradná
Stav nehnuteľnosti Kompltná rekoštrukcia
Rozloha 157 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2023