Predaj 4i RD v obci Pl. Štvrtok.
REZERVOVANÝ!
230 000 €

Ponúkame na predaj zrekoštruovaný 4i rodinný dom  v obci Plavecký Štvrtok, s obytnou plochou 120 m2  postavený na pozemku o rozlohe 895 m2. K RD prislúcha aj samostatne stojaca garáž pre jeden osobný automobil s dostačujúcim priestorom pre dielňu. Na pozemku sa nachádza aj domček pre hostí s dvomi obytnými izbami, kuchynkou, sprchou a WC.(možnosť využitia ako samostatnej bytovej jednotky). RD prešiel rozsiahlou rekonštrukciou vrátane: výmena plastových okien (2x 3sklo, ostatné 2sklo), výmena strešnej krytiny (pogumopvaný škridlo-plech), čiastočné zateplenie RD, plynový kotol- PROTHERM. RD je obývateľný ihneď alebo si môže budúci majiteľ prispôsobiť dom podľa svojich predstáv či vkusu.

RD je postavený z materiálov: tehla so sedlovou strechou (škridla,plech). Dom je napojený na všetky IS vrátane: obecná voda, plyn, el. 220V/380V, kanalizácia, vlastná studňa. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom zn. Protherm. RD sa predáva kompletne zariadený aj so spotrebičmi po dohode s majiteľmi.Rodinný dom je situovaný v tichej, kudnej časti obce a má veľmi dobré a dispozičné riešenie.

 

Dispozícia domu:  

-vstupná chodba, šatník, samostatné WC, chodba, izba, kuchyňa s jedálňou, špajza, kúpeľňa s vaňou, obývacia miestnosť so vstupom do spálne. 
- 1. poschodie : vstup schodiskom do podkrovia, samostatná izba, povaľa s možnosťou prerobenia na izbu s kúpeľňou a WC alebo obrovským šatníkom. ( viď foto pod popisom)


Dispozícia exteriéru:

- 1x garáž (20 m2), vstup do pivnice (16 m2), domček pre hostí s dvomi obytnými izbami, kuchynkou, sprchou a WC, kurník, udržiavaná záhrada s ovocnými stromčekmi a viničom.


Orientácia RD: 

- obývacia miestnosť a spálňa - Juhovýchod
- kuchyňa - Sever

 

Výhody: 

- náklady na bývanie cca 110,- EUR/3os.
- tiché prostredie, turistika, športový rybolov, hubárčenie, jazda na koni
- úpná občianska vybavenosť:  potraviny, reštaurácia, pizzéria, škola, škôlka, pohostinstvá, kostol, autoservis-pneuservis., 
- rýchla nádväznosť na D1 (20 min. od hl. mesta Bratislava)
- vlaková stanica, autobusová stanica vzdialená od RDlen 5min. (peši)
- možnosť nasťahovania: ihneď

 

V cene je zahrnutá provízia pre RK 

- kompletný právny servis 
- vypracovanie rezervačnej zmluvy 
- vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy 
- vypracovanie návrhu na vklad
- poplatok za vklad vlastníckeho práva 
- poplatok za overenie podpisov 
- prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika,plyn, bytové družstvo a pod.) 
- sprostredkovanie financovania akoukoľvek bankou 
- promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov 
- poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru 
- po-predajový servis


Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0918 686 910 / mail. selc@midpointreal.sk.

Cena 230 000 €
Lokalita Plavecký Štvrtok
Ulica Plavecký Štvrtok
Stav nehnuteľnosti rozsiahlá rekonštrukcia
Rozloha 120 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2022