3i RD s veľkolepým 12a pozemkom v obci Gajary.
REZERVOVANÉ!
184 990 €

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0918 686 910/mail. selc@midpointreal.sk.

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3i RD so zastavanou plochou 120 m2 na veľkolepom pozemku o výmere 1160 m2 v obci Gajary. Dom je čiastočne podpivničený (45 m2 pivnica), s krytým altánkom (70m2) na posedenie, 2x parkovacie miesto na pozemku takisto dom ponúka možnosti 4x parkovacie miesto pred domom. Dom je napojený na všetky IS vrátane: obecná voda, plyn, el. 220V/380V, kanalizácia.

Dispozícia domu:
Vstupná chodba, kuchyňa s jedálenskou časťou, obývacia miestnosť, spálňa, kúpeľňa 2x umývadlo,(bezbariérový sprchovací kút), WC, technická miestnosť (páčovňa), izba.

V roku 2018-2021 prešiel dom rozsiahlou rekonštrukciou.

Rozsah rekonštrukcie: 
plastové okná a dvere, elektroinštalácia, kúrenie vrátane radiátorov a kondenzačného plynového kotla zn. Protherm,  sadrokartónové stropy,  položenie plávajúcich podláh , dlažby, obkladu kúpeľne a WC,  montáž kuchynskej linky zo vstavanými spotrebičmi, 3x rolldoor, zateplenie domu a fasáda, nová strecha, kamerový systém.

Exteriér:
 posúvna el. brána na dialkové ovladanie, položená zámková dlažba, bazén s tepelným čerpadlom a dreveným mólom (výstupom do bazénu) , altánok s výmerou 70 m2, dielňa 14 m2.

Pozemok: 
rovinatý, oplotený pletivovým plotom. Záhrada je upravená pre oddych a zábavu či pestovanie. Na veľkolepom pozemku si nájdu miesto vaše ratolesti, či na detskej hojdačke, v bazéne alebo detskom kútiku nachádzajucom sa v 70 m2 altáne v ktorom je po celej ploche protipádová gumová podlaha (požívaná najma na detských ihriskách). V zadnej časti sa nachádza ovocný sad (jabloň, hruška, slivka,broskyňa) s bohatou úrodou, 2x studňa, voliera prepsa či chov hydiny.

Lokalita :  
V blízkosti ( do 3 minút peši) sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť. Materská škôlka, základná škola, detské ihrisko, potraviny, pošta, autobusová zastávka, pizzeria a pohostinstvá.

V cene je zahrnutá provízia pre RK 
-kompletný právny servis 
-vypracovanie rezervačnej zmluvy,
-vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy
 -vypracovanie návrhu na vklad

Cena 184 990 €
Lokalita Gajary
Ulica Hlavná
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Rozloha 100 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2021