Hala / Skladový priestor Malacky
Výhodná priemyselná lokalita
545 000 €

Ponúkame na predaj objekt bývalej závodnej jedálne - halu v priemyselnej časti Malaciek na Továrenskej ulici. Jedná sa o hlavnú priemyselnú oblasť mesta, preto je z investičného hľadiska táto nehnuteľnosť veľmi zaujímavá pre firmy s rôznym zameraním. 

 

Ide o pôvodnú stavbu z 80-tych rokov, tehlovej a železo-betónovej konštrukcie s rovnou strechou, kompletne podpivničenou. Úžitková plocha haly je cca 1200 m2, celková výmera pozemkov je 3079 m2. Hala je štvorcového pôdorysu, pozostáva z hlavnej sály a príslušenstva ( toalety, bývalá kuchyňa, sklady, recepcia a iné) V suteréne sa nachádzajú rozsiahle skladovacie priestory (1200 m2). Hala je v pôvodnom neudržiavanom stave. Nosný systém objektu tvorí železo-betónový skelet ( stĺpy, prievlaky, panely, nosníky) založený na vystužených betónových pätkách. Skelet objektu vo svojej podstate nejaví žiadne známky statického narušenia. Celkové hodnotenie - vyhovujúci pre ďalšie použitie.

 

Objekt disponuje všetkými IS, momentálne sú deaktivované. Energetický certifikát bude zabezpečený pri predaji, podľa konštrukčného vyhotovenia možno predpokladať zaradenie súčasnej stavby do energetickej triedy E. Objekt disponuje vjazdom na pozemok a vlastnými parkoviskami v nádvorí. 

 

Hlavnou výhodou tejto nehnuteľnosti je poloha priamo v centre priemyselnej zóny, rýchla dostupnosť na diaľnicuD2 a dostatok parkovacích miest.

 

V cene je zahrnuté:

- provízia realitnej kancelárie
- kompletný právny servis 
- vypracovanie rezervačnej zmluvy, nájomnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
- poplatky za overenie podpisov ( notár, matrika )
- poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
- právne a hypotekárne poradenstvo 

 

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie nájdete na našej stránke www.midpointreal.sk  

Cena 545 000 €
Lokalita Malacky
Ulica Továrenská
Rozloha 3097 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2021