4i RD v obci Malé Leváre
Rezervovaný
175 000 €

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0918 686 910/mail. selc@midpointreal.sk.

MIDPOINTREAL ponúka na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 4 izb.rod.dom o výmere 176m2 na pozemku o výmere 564m2 v obci Malé Leváre. Dom je čiastočne podpivničený ( suchá pivnica), s krytým altánkom (37m2) na posedenie, s pivnicou na uskladnenie zeleniny, garážou (28m2)  a s možnosťou parkovania na pozemku takisto dom ponúka možnosti parkovania aj pred domom, pre ďalšie 4 autá.

Dispozícia domu:

Vstupná chodba (17m2), kúpeľňa s vaňou, sprchou a dvoma umývadlami (8m2), WC(2m2), Kuchyňa (28m2), izba (16m2), detská izba (18m2), spálňa (25m2), obývacia izba (33m2), technická miestnosť, pivnica a garáž.

V roku 2018-2019 prešiel dom celkovou rekonštrukciou.

Rozsah rekonštrukcie: izolácia proti vlhkosti, plastové okná a dvere s dreveným dekorom, elektroinštalácia vrátane rozvodov na internet, TV a alarmu, nové vodovodné vedenie, odpady, kúrenie vrátane radiátorov a kondenzačného plynového kotla zn. Protherm, steny komplet za sieťkované a povrchovo upravené sadrovými omietkami, sadrokartónové stropy v celom dome, okrem kuchyne, kde je strop tehlový ,klenbový, položenie plávajúcich podláh , dlažby, obkladu kúpeľne a WC,  montáž na mieru robenej kuchynskej linky zo vstavanými spotrebičmi, nová vodáreň, zateplenie domu a fasáda, nová strecha a pokládka zamkovej dlažby.

Pozemok: rovinatý, prístupný z dvoch strán, oplotený murovaným plotom. Záhrada je upravená pre oddych a zábavu. Na dvore sa nachádza  pivnica na uskladnenie zeleniny (5x3), 2x studňa. Altánok (37m2).

Na pozemku je zavlažný systém, kamerový systém a predpríprava na alarm.

Nehnuteľnosť vhodná pre klienta, ktorý hľadá dom s charizmou spojenou s vymoženosťami nových domov.

Lokalita :  

V blízkosti ( do 5 minút peši) sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť. Materská škôlka po rekonštrukcii, základná škola, detské ihrisko, potraviny, pošta, autobusová zastávka a pohostinstvá.

V cene je zahrnutá provízia pre RK 

-kompletný právny servis 

-vypracovanie rezervačnej zmluvy,

-vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy

 -vypracovanie návrhu na vklad

Cena 175 000 €
Lokalita Malé Leváre
Ulica Malé Leváre
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Rozloha 176 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2020