KUCHYŇA - investičný pozemok
Super cena
342 719 €

Ponúkame na predaj jedinečný investičný pozemok vhodný pre developerov s rôznym zameraním, nachádzajúci sa v obci Kuchyňa. Pozemok o výmere 26 363m2 je situovaný na kopci s krásnym výhľadom na Malé Karpaty. Hlavnou perspektívou tejto lokality je rýchla dostupnosť z okresných miest ( Malacky, Stupava, Bratislava ), čo zabezpečuje široký záber klientely pre akýkoľvek typ projektu developera.  Výhodou lokality je hlavne krásna príroda v priamom okolí s vodnou nádržou Kuchyňa a tiež rôzne turistické a cyklo trasy. Ideálne prostredie pre projekt rodinných domov alebo rezidenčných chát - priložené vizualizácie sú prezentáciou možného projektu . V prípade záujmu Vám sprostredkujeme stretnutie priamo s vlastníkom pozemku pre detailné informácie. 

 

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť!

 

V kúpnej cene je zahrnuté:
- provízia realitnej kancelárie
- kompletný právny servis - vypracovanie rezervačnej zmluvy, nájomnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
- poplatky za overenie podpisov ( notár, matrika )
- poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
- právne a hypotekárne poradenstvo

Cena 342 719 €
Lokalita Kuchyňa
Ulica Kuchyňa
Rozloha 26363 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2020