3,5i byt v obci Veľké Leváre
NOVINKA
105 000 €

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie Vám rád zodpoviem na tel. 0918 686 910/mail. selc@midpointreal.sk .

Midpointreal prichádza s jedinečnou ponukou predaja 3,5i podkrovného bytu s predzahrádkou a parkovacím státim v obci Veľké Leváre ,ktorý ponúka kombináciu zeleného prostredia, moderného štýlu a príjemnej atmosféry.
3,5 izbový byt ponúka nadštandardné bývanie, ešte väčší priestor a krásny dizajn aj pre najnáročnejších klientov.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej  chodby so schodiskom, kuchyne (nová kuchynská linka so spotrebičmi -teplovzdušná rúra, sklo-keramická varná doska, digestor) spojenej s priestrannou obývacou izbou , dvoch samostatných izieb, modernej kúpeľne a WC.
Byt je o výmere 106,7  m2 a k nemu patrí aj predzahrádka a vlastné parkovacie miesto. Veríme, že v tomto byte nájdete spojenie bytu, domu, krásneho priestoru a dobrej atmosféry.

Momentálne prebiehajú na byte dokončovacie práce. 

V byte je elektrické kúrenie, bojler na teplú vodu a je vybudovaná prípojka na TV a internet.


Občianska vybavenosť:

Pestrá a kompletná občianska vybavenosť obce v  blízkosti nájdete všetko potrebné pre Vás aj Vaše deti. Či už je to škola, škôlka,zdravotné stredisko s lekárňou, potraviny ,pohostinstvá, reštaurácie ... 

 

V cene je zahrnutá provízia pre RK 

-kompletný právny servis 

-vypracovanie rezervačnej zmluvy,

-vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy

 -vypracovanie návrhu na vklad

Cena 105 000 €
Lokalita Veľké Leváre
Ulica Veľké Leváre
Stav nehnuteľnosti novostavba
Rozloha 107 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2020