4i rodinný dom v Malackách
Nadštandardný
229 000 €

Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie nájdete na našej stránke www.midpointreal.sk

Midpointreal ponúka na predaj  samostatne stojaci rodinný  dom v širšom centre mesta. Ide o dvojpodlažný rodinný dom so zastavanou plochou 78 m2 a podlahovou plochou 120,4 m2, kolaudovaný v roku 2011. 

Na stavbu domu boli použité kvalitné materiály, strecha je sedlová, s pochôdznou povalou. 
Dom je napojený na všetky IS. Vykurovanie domu je podlahové na plynový kotol, ohrev vody zabezpečuje bojler s objemom 120l.

Rodinný dom je perfektne dispozične navrhnutý a má krásne otvorené priestory - kuchyňa je prepojená s jedálňou a obývacou izbou s výstupom na terasu (25m2). Na prízemí domu sa nachádza vstupná predsieň, chodba, kuchyňa ( v na mieru vyhotovenej kuchynskej linke sú zabudované kvalitné spotrebiče Electrolux  - varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka, kávovar,)  jedálenskou časťou prepojená s obývačkou, wc s umývadlom. Na poschodí sú dve samostatné izby s balkónmi, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a wc a priestranný šatník (možnosť prerobiť na ďalšiu plnohodnotnú samostatnú izbu). 

Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 400 m2  je oplotený murovaným plotom a  je chránený pohľadom z ulice, vznikol tu príjemný priestor na rodinné oslavy a relax.Pozemok je upravený, zatrávnený, s vybudovaným závlahovým systémom. Predná časť pozemku je vydláždená zámkovou dlažbou, s dostatočným priestorom pre parkovanie štyroch áut.

Dom sa predáva kompletne zariadený !

V cene je zahrnuté:

- provízia realitnej kancelárie
- kompletný právny servis 
- vypracovanie rezervačnej zmluvy, nájomnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
- poplatky za overenie podpisov ( notár, matrika )
- poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
- právne a hypotekárne poradenstvo    


 

Cena 229 000 €
Lokalita Malacky
Ulica Malacky
Rozloha 120 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2021