4i RD vo Veľkých Levároch
Výrazne znížená cena !
134 990 €

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom, novostavbu typu bungalov v obci Veľké Leváre stojaci na pozemku o výmere 431m2. Dispozičné riešenie pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, 3 samostatných izieb a kúpeľne. Podkrovie je pripravené ako veľký úložný priestor so sklopným vstupom. RD je vyhotovený z kvalitných materiálov - Ytong 300, zateplený 150 polystyrénom, vonkajšia omietka Baumit, vnútorné vápenno cementové omietky Baumit, stropná izolácia 350mm a protipožiarny sádrokartón na stropoch, plastové okná 3- sklo, strešná krytina škridla Terran. Vykurovanie je podlahové pomocou plynového kondenzačného kotla Protherm.
RD sa predáva v stave holodom - vymaľovaný 3x na bielo, skompletizované inštalácie - voda, elektrina, plyn, zásuvky a vypínače Legrand, upravený pozemok s oplotením.

Po dohode s investorom možnosť vyhotovenia do štandardu v cene 7000€, ktorý zaplatíme a následne si ho môžete nechať zahrnúť do znaleckého posudku k hypotéke.

Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite obce mimo blízkosti hlavnej cesty - ideálne prostredie pre rodiny s deťmi. Rodinný domy je skolaudovaný, pripravený na užívanie.
Výhody : tichá lokalita, veľa zelene, dobrí susedia, kompletná vybavenosť obce.

Momentálne bola cena znížená o 10.000€ z dôvodu predaja posledného rodinného domu. Využite šancu kúpiť rodinný dom s pozemkom za cenu 3i bytu v Malackách!

V kúpnej cene je zahrnuté:

- kompletný právny servis - vypracovanie rezervačnej zmluvy, nájomnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
- poplatky za overenie podpisov ( notár, matrika ), poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
- právne a hypotekárne poradenstvo

 

 

Cena 134 990 €
Lokalita Veľké Leváre
Ulica Veľké Leváre
Rozloha 111 m2
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2020