MIDPOINT REAL je viac ako bežná realitná kancelária a preto prinášame svojim klientom množstvo výhod:

Pri predaji vašej nehnuteľnosti

Poukaz v hodnote 300€ ako vďaka za dôveru našej realitnej kancelárii

Prinášame Vám exkluzívnu spoluprácu s jedným najserióznejších a najdlhšie pôsobiacich obchodov a e-shopov na Slovensku. Každý klient, ktorý sa rozhodne predávať nehnuteľnosť cez MIDPOINT REAL, získava automaticky poukaz v hodnote 300€ na nákup v predajniach TPD a na e-shope www.tpd.sk. Bez ohľadu na to, či nehnuteľnosť predáme alebo nie - poukaz Vám ostáva ihneď na prvom stretnutí pri fotografovaní nehnuteľnosti. My si veríme a preto urobíme maximum pre rýchly a úspešný predaj! Pre bližšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0949 200 100.

Chcem predať nehnuteľnosť a získať poukaz

Možnosť predať nehnuteľnosť rýchlo a bez čakania našej spoločnosti

Disponujeme kapitálom, s ktorým môžeme promptne odkúpiť nehnuteľnosti priamo od predávajúcich. Veľa krát je to pre klientov efektívnejšie riešenie, aby nemuseli dlho čakať na financovanie hypotékou (celý proces trvá cca 2 mesiace), poprípade aby im neprepadla rezervácia inej výhodnej nehnuteľnosti.

Ponúknite nám nehnuteľnosť na predaj

PRI KÚPE NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívny catering pre 10 osôb ako bonus od našej realitnej kancelárie

Oslávte kúpu novej nehnuteľnosti štýlovo aj so svojimi známymi! Každému klientovi, ktorý kúpi akúkoľvek nehnuteľnosť z našej ponuky zabezpečíme v spolupráci so spoločnosťou PAPA GRILL GASTRO PARK exkluzívny catering pre 10 osôb s donáškou na Vami zvolené miesto aj vrátane víkendov. Toto všetko máte od nás ako pozornosť za prejavenú dôveru pri sprevádzaní kúpou Vašej nehnuteľnosti.

Vyberte si z našej ponuky nehnuteľností

Možnosť vydražiť si nehnuteľnosť za lepšiu cenu

Chcete sa pokúsiť získať nehnuteľnosť výhodne v dražbe, obávate sa však rizík, lebo neviete ako dražby prebiehajú? Všetko Vám vysvetlíme a zariadime tak, aby ste sa mohli danej dražby zúčastniť. Budeme Vás sprevádzať celým procesom dražby a zastrešíme kompletný právny servis, aby ste boli bez obáv a mohli sa dopracovať sa k Vami vybranej nehnuteľnosti.

Vyberte si z ponuky dražieb
© MIDPOINT REAL, s.r.o. 2022